Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Ana sayfa » astroloji » Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç burcu kadını diğer burçlar arasında en hassas, kırılgan ve en duygusal kadınlardır. farklı bir iç dünyaları vardır. kolayca kırılabilirler. sakindirler ancak damarına basıldığında pek çok kadın gibi öfke seline kapılıp oldukça hırçınlaşabilirler.

gereksiz yere para harcamaktan hiç hoşlanmazlar. gelirleri ne kadar olursa olsun mutlaka para biriktirme ihtiyacı hissederler. karşısındaki insanın da savurgan olmasından asla hoşlanmaz. tasarruf yengeç kadını için önemlidir.

yengeç burcu kadını adeta bir sır küpü gibidir. ancak başkaları hakkında konuşmaya yani dedikodu yapmaya bayılır. ama iyi niyetlidirler. sıcakkanlıdırlar. yaşamayı severler ancak çok değişken ruh halleri vardır. gülerken birdenbire ağlamaya başlayabilirler. çok sık melankoliye kapılırlar.

bu duygusallık ve hassasiyetleri nedeniyle bir çok yengeç şair ruhludur, şiir yazmak, romantik şarkılar dinlemek, romantik filmler izleyip ağlamak onlar için hayatın bir parçasıdır.

yengec kadinionlar için duygular her zaman mantıktan önce gelir. onlar aşk için yaratıldıklarını düşünürler. fazlasıyla evcimendirler. evlerinde sevdiğiyle birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. yengeç kadınları evliliğe çok önem verirler ve bu yüzden genelde erken yaşta evlenirler. eşine, evine çok bağlı olurlar. kıskançtırlar, çok sadıktırlar.

yengeç burcu kadını mükemmel bir annedir. her şeyini çocukları için gözlerini hiç kırpmadan feda etmeye hazırdırlar. anaç ruhlu yengeç kadınları annelerine de çok düşkün olurlar.

“Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri” ile ilgili 8 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.