Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Ana sayfa » astroloji » Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Terazi-Koç: zıt kutuplar birbirini çeker. Fakat bu çekimde gerilim de artabilir. Terazi bir ilişkide uyum ve huzur arar. Fakat yerinde duramayan Koç yeni maceralar peşindedir. Terazi Koç’u biraz kaba bulsa da bunu görmezden gelmelidir. Koç da Terazi’nin gerçeklerden kaçtığını düşünür. Koç, Teraziden sorgusuz sualsiz bağlılık ister. Eğer uyumlu bir evlilik geçirmek istiyorlarsa birbirlerine toleranslı davranmaları gerekir. Böylece ilişkileri sıkıcı bir hal almaz.

Terazi-Boğa: ikisi de hayatın güzelliklerinden zevk alır. Müzik ve sanata olan düşkünlükleri dışında pek fazla ortak noktaları yoktur. Boğa’nın evcimen olması Terazi’ye sıkıcı gelir. Venüs tarafından yönetilen Boğa romantiktir. Terazi lüks yaşamayı sevdiğinden dolayı çok para harcar. Boğa da tutumlu olduğu için sorun yaşayabilirler. Terazi, Boğa inatçı olduğunda sakin, baskıcı olduğunda da sabırlı davranırsa mutlu bir evlilik yaşayabilirler.

Terazi-İkizler: hayattan zevk almayı bilen Terazi ile canlı bir ruha sahip olan İkizler harika bir ikilidir. İkisi de meraklı, canlı, şefkat doludur. Onlar için aşk, durmadan dönen atlı karınca gibidir. İhtiraslı bir ilişkiden çok eğlenceli bir beraberlikleri vardır. Kıskançlık ve tutuculuk gibi ilişkilerine zarar verecek unsurlar yoktur. Sadece kararsız bir yapıya sahip olduklarından dolayı ufak tefek huzursuzluklar yaşarlar. Birbirlerinin ilgisini çekmek için uğraşırlar. Bu da evliliklerine büyük heyecan katar.

Terazi-Yengeç: yengeç Terazinin duygusal ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Fakat kendisine göre daha yüzeysel olduğu için arada sırada uyumsuzluklar yaşarlar. Yengeç’in çok fazla eleştirici kişiliğe sahip olması Teraziyi üzer. İlişkilerinde bir sorun çıkmaması için Yengeç ağzını biraz sıkı tutmalıdır. Tutumlu bir insan olan Yengeç, Terazi’nin çok savurgan olmasına sinirlenir. Terazi hareketli bir sosyal hayattan zevk alırken Yengeç evinde tek başına mutludur. Evlilikte daha mantıklı taraf olan Terazi, Yengeç’in iniş çıkıçları konusunda anlayışlı olursa problemler de zamanla çözülecektir.

Terazi-Aslan: Terazinin aşka düşkünlüğü Aslan’ın enerjisiyle çok iyi uyum sağlar. Birlikte mutlu bir ilişki yaşarlar. Arkadaşlarıyla eğlenmekten ve partilere katılmaktan hoşlanırlar. Birlikte yaşadıkları evle ilgilenmeyi de severler. Eğer Terazi Aslan’a hak ettiği sevgi, ilgi ve övgüyü verirse Aslan da sonsuza kadar sadık bir eş olur.

Terazi-Başak: sevecen ve şefkat dolu olan Terazi, ciddi olmayan yanıyla Başak’ı rahatsız edebilir. Çünkü Başak, aşkı fazlasıyla ciddiye alır. Terazi sevgisini gösterişli bir biçimde belli etmez. Fakat bu, başak için hayati bir önem taşır. Beraberliklerinde fazla problem yaşamamaları için Terazi Başak’a olan sevgisini daha açık bir biçimde belli etmelidir. Terazinin fazla aktif olan sosyal hayatı, bir ev kuşu olan Başak’ı sinirlendirebilir. Terazinin pahalı zevkleri vardır. Buna karşın Başak daha tutumludur.

Terazi-Terazi: mutlu bir birliktelik yaşarlar. Canlı, sıcak, sosyal bir ilişkileri vardır. Birbirlerine karşı nazik ve iyi davranırlar. Cinsel açıdan birbirlerini mutlu etmek için çabalarlar. Problem yaşayacakları tek şey ikisinin de hayalperest olmasıdır. İlişkide fazlasıyla uyumlu olmaları zaman geçtikçe onları sıkabilir. Bu yüzden hayatlarına küçük heyecanlar katmalarında büyük yarar vardır.

Terazi-Akrep: akrepin sevgide yoğunluğu dışa dönül olan ve flörtü seven Terazinin çok hoşuna gider. Fakat Terazi Akrep’in zehrini tatmamak için bu huylarında aşırıya kaçmamalıdır. Akrep’in aşırı hassasiyeti ve sinirli yapısı Terazi’yi çileden çıkarır. Tutucu olan Akrep, eşini kontrol altına almak ister fakat Yengeç buna katlanamaz. Birçok zıt özelliğe sahip olan bu iki insanın mutlu bir birliktelik geçirmesi için her iki tarafın da fedakarlıklar da bulunması gerekir.

Terazi-Yay: Terazi Yayın maceracı ruhuna hayrandır. Yay da Terazi’nin çekiciliğine kendini kaptırır. Eğlence düşkünü bir çifttir. İkisi de romantiktir. Fakat bu, Terazi’de daha belirgindir. Yay, Terazi’den daha uçarıdır. Her şeyi konuşarak çözüme kavuşturabilirler. Akılı Terazi, Yay’ın entelektüel yönünü etkilemeyi bilir. Böylelikle Terazi’yi elinde tutmayı başarır. Pek fazla problemi olmayan, mutlu ve özgür bir evlilik yaşarlar.

Terazi-Oğlak: Terazi ilgi ve şefkat ister. Fakat Oğlakın bunları dışa vurmaması aralarında sorun yaratabilir. Duygusal olan Terazi, realist oğlak’ı anlamakta epey güçlük çeker. Terazi’nin tembel olması çok çalışkan olan oğlak’ı kızdırabilir. Terazi sosyaldir. Gece hayatını sever. Oğlak ise birkaç arkadaşı ile birlikte sade bir şekilde eğlenmeyi tercih eder. Mutlu bir evlilik için Terazi’nin fedakarlık gösterip sosyal hayatını arka planda tutması gerekir.

Terazi-Kova: bir ilişkiyi en iyi şekilde yaşamak için ellerinden geleni yaparlar. Terazi, Kova’nın belirsiz olmasını ve biraz uzak kalmayı sevmesini kabul etmeye çalışmalı ve onu değiştirmek için uğraşmamalıdır. Karar vermekten pek hoşlanmayan Terazi, bunu Kova’ya bırakır. Hareketli bir hayat yaşarlar. Sanata düşkündürler. Evliliklerinde aşktan ziyade dostluğu ön planda tutarlar. Birbirlerine karşı saygı ve sevgiyi esirgemeyen mutlu bir ilişkileri vardır

Terazi-Balık: ikisi de duygusaldır. Birbirlerine şefkat göstermeyi ihmal etmezler. Fakat Balık bu konuda hassastır. Bitmeyen bir sevgi ve güven duygusuna ihtiyaç vardır. Terazi de gün geçtikçe bunu sıkıcı bulabilir. Fakat ilişkilerinin mutlu bir şekilde devam etmesi için özellikle bu konuda fedakar davranması gerekir. Cinsellikte de üstün olan taraf Terazidir. Balık da bundan hoşlanır. İkisi de ekonomik konularda disiplinli ve mantıklı olmak zorundadır.

“Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi” ile ilgili 11 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.