Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir?

Ana sayfa » rüya tabirleri » Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir?

dört bir tarafı masmavi denizle çevrili, yemyeşil, ıssız sakin bir ada profili düşünmek bile insanın içinin huzurla dolmasına sebep olur. gerçek hayatta kimimiz alıp başını böyle bir adaya gitmek ister, belki bu düşünce bilinçaltımıza yerleşir ve rüyamıza girer. kimileri için de ürkütücüdür ıssız ada fikri. bu fikirler bilinçaltınızda yoksa ve buna rağmen rüyanıza girdiyse işte size bununla ilgili yorumlar;

-kimi yorumcular göre rüyada ada görmek kişinin eline bir miktar para geçeceğine delalet eder. rüyasında denizden bir adaya çıkarak buradan bir şey aldığını gören kişi bir mirasa konacak ya da dostlarından ayrılacaktır.

rüyasında bir adada sevgilisiyle, sevdiği biriyle gezinti yaptığını görmek sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. ancak gece vakti kötü bir havada adada olduğunu görmek sıkıntıların artacağına işaret eder.

ruyada abdest gormekada eğer yemyeşil ise hayırlı bir nimet elde edilecektir. rüyada görülen ada kayalıklarla doluysa kişinin gerçek hayatta yalnızlık çekeceğine işaret eder.

kişinin rüyasında gördüğü adada eğer başka insanlar da yaşıyorsa bu, çok hayırlı bir rüyadır. bu rüya huzurlu, mutlu çok güzel bir hayat yaşanacağına işarettir. eğer ıssız bir adaysa kişinin gerçek hayatta huzur ve yalnız kalmaya ihtiyacı olduğuna işarettir.

bekar biri rüyasında güzel bir ada görürse evlenir, evli bir kişi rüyasında ada görürse evlilik hayatında sıkıntılar yaşar.

bir adadan gitmek emin olmayan bir yolda ilerlemekte olunduğuna işarettir.

rüyada adanın sulara gömüldüğünü görmek bir kız bebeğin dünyaya geleceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.