Rüyada Acıkmak, Rüyada Acıktığını Görmek

Ana sayfa » rüya tabirleri » Rüyada Acıkmak, Rüyada Acıktığını Görmek

Rüyada acıkmak ile ilgili yapılan yorumlar ne ilginçtir ki birbirinin tam zıttıdır. konuyla ilgili bir fikir birliği yok. örneğin kimi rüya tabircilerine göre rüyada acıktığını görmek kişinin malını mülkünü kaybedeceği anlamına gelirken, kimi yorumcular da tam tersi şeklinde yani kişinin zengin olacağına delalet ettiğini söyler. rüyada acıkmakla ilgili diğer yorumları da görelim ve kararı size bırakalım;

-rüyada acıkmak, aç olduğunu görmek o kişinin büyük günahlar işlediğini gösterir ve günahlarından tövbe etmelidir.

ruyada abdest gormek-rüyada acıktığını ve yemek bulamadığını görmek, kişinin hırsına yenik düşeceğine ve uzun süre huzursuz olacağına işarettir.

-rüyada acıktığını ve yemek yiyerek doyduğunu görmek, kişinin günah işlediğine ancak bu günahlarına tövbe edeceğine işarettir.

-bazı yorumculara göre de rüyada acıktığını görmek maddi sıkıntılardan kurtulmanın habercisidir. ayrıca rüyada acıkmak yeni bir iş kurmaya ya da yeni bir işe girmeye, hasta ise iyileşeceğine, bereketli günlere, üzüntü ve her türlü sıkıntıdan kurtulunacağına işarettir.

-son olarak rüyasında acıktığını gören kimse sıkıntılarından kurtulacak demektir.

görüldüğü gibi rüyada acıkmak ile ilgili yapılan rüya yorumları birbirine tam anlamıyla ters. o nedenle görülen rüyaların her zaman hayra yorulması gerekir. aynı şekilde rüyanızda acıktığınızı gördüyseniz olumlu tabirleri düşünerek hayra yorun ki hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.