Rüyada Acele Etmek, Rüyada Acele Ettiğini Görmek

Ana sayfa » rüya tabirleri » Rüyada Acele Etmek, Rüyada Acele Ettiğini Görmek

Acele işe şeytan karışır derler. günlük hayatımızda acele ettiğimizde genelde tersliklerle karşılaşırız nedense. gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da acele etmek pek iyiye yorulmaz. bazı istisnalar dışında.

örneğin rüyada evlenmek için ya da ibadet etmek için acele ettiğini görmek, hayır ve din işlerinde aceleci olduğunu görmek gayet iyiye yorumlanırken bunun dışında kalan konularda acelecilik hayra yorulmaz.

ruyada abdest gormekrüyada bir işini acele olarak yaptığını gören bir şeyden pişman olacaktır ya da olmuştur. bir yere yetişmek için acele ettiğini görmek ise hayatında bir takım engellerle karşılaşacağına ya da hedefine ulaşamayacağına işaret eder. bir yere yetişme durumu olmadan yolda aceleyle yürüdüğünü görmek ise gerçekleşmesini istediği bir işin geç olacağına işarettir.

bir otobüs, vapur ya da trene yetişmek için acele ettiği halde kaçırdığını görmek ise gerçek hayatta ele geçirilecek bir fırsatın kaçırılacağına delalet eder.

rüya tabircileri acele etmek ile ilgili bu yorumları yapıyor. ancak yine de görülen her rüyanın hayra yorulmasında fayda var.

“Rüyada Acele Etmek, Rüyada Acele Ettiğini Görmek” ile ilgili 2 yorum yapılmış.

  • cansu Demiş ki:

    aynı rüyayı daha önce çok sefer gördüm.bir yere yetişmeye çalışıyorum. ama buna rağmen bi türlü evden çıkamıyorum. sürekli üstümü değiştiriyorum acele ediyorum filen ama bi türlü evden çıkamıyorum. arada saate bakıp saatin yaklaştığını görüyorum çok panik oluyorum.sonra uyanıyorum ve gerçekmiş gibi hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.