Oğlak Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Ana sayfa » astroloji » Oğlak Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu kadınları adeta iş hayatının içinde olmak için yaratılmıştır. iş hayatını çok severler, kariyer basamaklarını büyük bir kararlılıkla tırmanırlar. hedefledikleri noktaya emin adımlarla ilerlerler ve başladıkları işi muhakkak bitirirler. sorumluluklarının bilincindedir. işlerini oldukça ciddiye alırlar, disiplinli, otoriterdirler, çalışkandırlar. saygın biri olmak ve mevki sahibi olmak için yılmadan çalışırlar.

ancak tüm bu söylediklerimizden oğlak kadınlarının ev hanımlığında ya da ev işlerinde başarısız olduğu düşünülmesin. iş hayatında başarılı oldukları kadar ev işlerinde de oldukça başarılıdırlar. ancak çalışmamak onlara göre değildir.

ayakları yere sağlam basan, güçlü iradeli kadınlardır. sevdiği erkeğin de öyle olmasını ister. sevdiği erkek demişken… kolay kolay aşık

olmaz. ilk görüşte aşka inanan romantik kadın profili çizmez. ince eleyip sık dokur, zor beğenir. ama severse de

oglak burcu

tam sever. yeter ki sevdiği erkek onunla ilgilensin, her işinde destek olsun ve tabiki güven versin.

gerçekten güveneceği erkeğin ayaklarına dünyaları serebilir. fakat her an ilgi ve sevgiye boğacak, kulağınıza sürekli aşk sözcükleri fısıldayacak diye beklemeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız. ikili ilişkilerdeki çekingen yapısı sebebiyle duygularını pek beli edemez. son derece sadık kadınlardır. kısa süreli ilişkiler asla ona göre değildir. uzun ve sağlam bir ilişki isterler. çok iyi bir eş ve anne olurlar.

gereksiz harcamalardan hiç hoşlanmazlar. dolayısıyla tutumlu kadınlardır. har vurup harman savurmazlar. hatta bu tutumlulukları bazen cimriliğe kadar varabilir.

“Oğlak Kadınının Özellikleri Nelerdir?” ile ilgili 3 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.