Kova Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Ana sayfa » astroloji » Kova Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu kadını çözülmesi güç bir bulmaca gibidir. gizemli kadınlardır. keşfetmekten hoşlanan erkekler için ideal bir kadındır. tıpkı yay burcu kadınları gibi özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. ne ailesi ne sevgilisi ne de herhangi biri tarafından kısıtlanmaya gelemez. kısıtlandığını hissettiği anda bulunduğu ortamdan arkasına bakmadan kaçar… ya da beraber olduğu erkekten. bir kova kadınıyla birlikteyseniz ve onu elinizden kaçırmak istemiyorsanız gereksiz kıskançlıklardan kaçının, onu kısıtlamaya kalkmayın.

kova kadınları zekidir, özgüvenleri oldukça fazladır. hayatı, yaşamayı, hareketliliği severler. tipik bir ev kadını ya da anne olamazlar. gezip tozmayı severler ama aynı zamanda iyi bir ev sahibidirler. çocuklarına aşırı düşkün anne modeli sergilemezler. çünkü çocuklarının anne babaya bağımlı değil kendi ayakları üzerine durabilen bireyler olmalarını isterler.

kova kadını zor aşık olan tiplerdendir. sevdimi de tam sever, büyük bir aşkla sever. son derece sadık olurlar. ancak erkeğine aşık değilse sadakat beklemek pek doğru olmaz.

kova kadinihayata sıkı sıkıya bağlı olan kova kadınları aşık olunca hayata daha da bağlanır. sevdiği erkeğin sürekli ilgisini bekler. pohpohlanmak ister. övgü dolu, güzel sözler duymak ister. ancak gelin görün ki kendi sevgisini pek belli etmez. beraberce vakit geçirmekten çok hoşlanır. zeki ve kendine güvenen bir erkek olmalıdır. zeki olmayan erkeklere tahammülü yoktur.

monoton bir hayat asla ona göre değildir. hayatında daima yenilik ister. tam bir iyilik meleğidir. insanlara iyilik yapmaktan, onları mutlu etmekten çok hoşlanır ve kendisi de mutlu olur. paraya düşkünlüğü yoktur, kompleksleri yoktur.

kısacası kova kadını hayata her zaman pozitif bakan, yaşamayı seven, zeki, özgüven sahibi, gizemli kadınlardır.

“Kova Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?” ile ilgili 13 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.