Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Ana sayfa » astroloji » Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği, özgürlüğüne düşkün ve zeki erkeklerdir. çok yönlüdürler ve değişkendirler. araştırmak, hep yeni birşeyler öğrenmek, keşfetmetken büyük bir haz duyarlar. kova erkeklerin bir çoğunun diksiyonu çok düzgündür. hitap yetenekleri güçlüdür. toplum içinde konuştuklarında herkesi susturup kendini dinletmesini iyi bilir. gizemli olan şeylerden hoşlanırlar. aynı şekilde gizemli kadınlar da her zaman ilgilerini çeker. karşısındaki kadını çözmek için uğraşmak ister. o nedenler bir kadın kova erkeğinin karşısına açık bir kitap gibi çıkmamalıdır.

kova erkegikova erkeğine göre kadın dediğin zeki ve aynı zamanda güzel olmalıdır. yani kova erkeği için “önemli olan iç güzellik” klişesi geçerli değildir. bi kadın her zaman bakımlı ve çekici görünmelidir. aynı zamanda asla aptal olmamalıdır. evlendiği kadının, evlendikten sonra kendini salmasını da asla istemez. aksi takdirde eşinden büyük bir hızla soğuyabilir. kıskanç ve dırdırcı kadınlardan köşe bucak kaçar. özgürlüğüne düşkün olduğu ve sosyal hayattan hoşlandığı için kısıtlanmaktan kesinlikle hoşlanmaz. kova erkeği güvenilmek ve güvenmek ister. pek de romantik olmayan kova erkeği sevdiği, gerçekten aşık olduğu zaman başka bir kadına dönüp bakmaz, fazlasıyla sadık kalır. sevdiğini doğrusuyla, yanlışıyla, kusurlarıyla yani her yönüyle kabullenir. değiştirmeye, bir kalıba sokmaya çalışmaz. aynı özveriyi, anlayışı karşısındakinden de bekler. sevdiği zaman kadınını mutlu etmek için elinden geleni yapar.

kova erkeği insanları ve hayatı sever. yardımseverdir. konuşmayı da dinlemeyi de sever. sakin insanlardır. zor sinirlenirler. ancak sinirlendikleri zaman öfkesinden korkulur. sessiz atın çiftesi pek olurmuş atasözü tam da kova erkekleri için söylenmiş gibidir.

oldukça gerçekçidirler. hayatı acısıyla tatlısıyla her yönüyle yaşamasını bilir. boş hayaller peşinde koşmaz.

kova erkeklerinin en iyi anlaşacağı kadın yay burcu kadınlarıdır. kısıtlanmaya gelemeyen, özgürlüğüne düşkün ama sevdikleri zaman son derece sadık olan, yeniliklere, değişime açık, keşfetmeyi, öğrenmeyi seven bu iki burç insanının ömür boyu mutlu olmaması, mükemmel bir evliliklerinin olmaması için bir sebep yoktur.

gizemli, bakımlı, zeki, güçlü, olgun, ayakları yere sağlam basan, kıskanç olmayan, sevgili olurken aynı zamanda dost ve arkadaş olmayı bilen kadınlar, kova erkeğinin karşı koyamayacağı kadınlardır.

“Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?” ile ilgili 7 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.