Çukur 2. Sezon 25. Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2. Sezon 25. Bölümde Neler Oldu?

Geçtiğimiz sezon ve bu sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur bu hafta 25. bölümüyle ekranlara geldi. Bu son bölümüyle izleyiciyi oldukça şaşırtan ve hatta şoke eden sürprizlere yer veren Çukur, yine izleyiciden tam not almayı başardı.

Bu hafta diziyi izleyemeyenler Çukur 25. Son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Çeto’nun sözlerine kanan Mahsun, oyuna geldiğini düşünerek babasını bıçaklamış, bıçakladıktan sonra onun gerçek babası olduğunu anlayınca dünya başına yıkılmıştı.

Yüzünü henüz göremediğimiz “yüzüklü” nün Mahsun’a “her şeyi yıkıp yeni bir hayata başla” demesi ise dengelerin alt üst olmasına sebep oluyor.

Mahsun’un, babasını öldürdükten sonra intihar ettiğini zanneden Çeto yine intikam yemini ediyor. Karakuzular tüm Koçovalılar ve çukura karşı saldırıya geçiyor, Aliço da dahil. Koçovalılar ve çukur sakinleri Karakuzular’a karşı koyuyor.

25. Bölümün en can alıcı sahnesi ise bundan sonra yaşanıyor. Çatışmadan yara almadan kaçan Çeto’nun peşini Yamaç, Cumali ve Salih bırakmıyor. Bu sırada bir anda Mahsun geliyor. Herkes Mahsun’un Çeto’yu kurtarmaya çalışacağını zannederken Mahsun’un Çeto’ya kurşun yağdırması ile herkes bir anda donup kalıyor. Çeto böylece hayatta tek sevdiği kişi tarafından öldürülmüş oluyor. Sonrasında silahını Yamaç’a doğrultan Mahsu’ un “dua et ki söz verdim” diyerek Yamaç’a ateş etmemesi merak uyandırıyor.

Bölümün diğer şoke eden sürprizi de çok geçmeden ortaya çıkıyor. Koçovalı ailesinin saklandığı depoyu havaya uçuracakken Sena’ nın “seninle gelirim ama aileme zarar verme” demesi ile Mahsun Sena’yı alıp gidiyor. Böylece Mahsun Yamaç’ın karısını kaçırmış oluyor.

Dizinin sonunda Yamaç’ ın aklını Mahsun’un “dua et ki söz verdim” sözleri karıştırıyor.

Bakalım 26. Bölümde Yamaç, Mahsun’un Sena’yı kaçırdığını öğrenip kurtarabilecek mi?

Yorum Yap