Burç Uyumu; Hangi Burç Hangi Burçla Uyumludur?

kimileri astrolojiye hiç inanmasa da kimileri için astroloji hayatın bir parçasıdır adeta. burçların özellikleri elbette kişilerle birebir örtüşmek zorunda değildir. ancak genel olarak bakıldığı zaman her insan mutlaka mensubu olduğu burcun özelliklerinde bir parça kendini bulacaktır. hatta yeni biriyle tanıştığımızda kendisi hakkında aşağı yukarı bir fikir sahibi olabilmek için burcunu öğreniriz.

bu yazımızda burçların karakter özelliklerinden ziyade burçlar arası uyumu ele alıyoruz.

her insan birbiriyle anlaşmak zorunda değildir. bunu beklemek de biraz hayalperestlik olur. aşağıda burçların hangi burçlarla uyumlu olduğunu paylaştık. şöyle bir göz attığınızda doğruluk payını fark edeceksiniz. ister aşk hayatında, ister arkadaşlıklarda, ister aile ilişkilerinde… her türlü ikili ilişkilerde burçların çok iyi anlaştığı ya da ters düştüğü burçlar vardır. ancak zıt kutuplar birbirini çeker sözünü de unutmamakta fayda var.

burc uyumuKoç: en iyi anlaştığı iki burç aslan ve yaydır. çünkü bu iki burç da tıpkı koç gibi ateş grubundandır. diğer anlaştığı burçlar boğa, ikizler, kova ve balıktır. Koç burcunun uzak durması gereken burçlar ise yengeç, terazi ve oğlaktır.

Boğa: en iyi anlaştığı burçlar başak, oğlak ve ikizler. diğer anlaştıkları koç, yengeç ve balık.  kova, aslan ve akrep ile anlaşamaz.

İkizler: en çok terazi ve kova burcu insanlarla anlaşır. diğer anlaştığı burçlar koç, boğa, yengeç ve aslandır. başak ve yay ile ise araları pek iyi değildir.

İkizler Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Yengeç: yengeç burcu insanı en çok kendisi gibi su grubundan olan akrep ve balık burcu kişilerle anlaşır. anlaştığı diğer burçlar ise boğa, ikizler, aslan ve başaktır. koç, terazi ve oğlak burcu ise yengeçlerin anlaşamadığı burçlardır.

Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Aslan: kendisi gibi ateş grubundan olan koç ve yayla anlaşır. ayrıca ikizler, yengeç, başak ve teraziyle anlaşır. boğa, akrep ve kovayla anlaşamaz.

Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Başak: en çok boğa ve oğlakla anlaşır. ayrıca ikizler, yengeç, balık ve koç iyi anlaştığı burçlardır.  kova, aslan, akreple anlaşamaz.

Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Terazi:  en iyi kova ve  ikizlerle anlaşır. akrep, yay, aslan, başak, terazi diğer anlaştığı burçlardır. koç, oğlak, yengeçle anlaşamaz.

Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Akrep: en çok kendisi gibi su grubundan olan balık ve yengeçle anlaşır. yay, oğlak, başak, terazi diğer anlaştığı burçlardır. kova, boğa, aslanla anlaşamaz.

Yay: en iyi koç ve  aslanla anlaşır. oğlak, kova, terazi, akrep diğer anlaştığı burçlardır. balık, ikizler, başakla anlaşamaz.

Oğlak: en iyi boğa ve  başakla, ayrıca kova, balık, akrep, yay burcuyla anlaşır. koç, yengeç ve terazi ile anlaşamaz.

Kova: en iyi ikizler ve teraziyle, ayrıca yay, oğlak, balık, koçla anlaşır.  boğa, aslan, akreple anlaşamaz.

Balık: en iyi yengeç ve akreple anlaşır. ayrıca koç, boğa, oğlak, kovayla anlaşır.  ikizler, başak, yayla anlaşamaz.

Yorumlar

  1. irem 05 Ocak 2018 Cevapla

Yorum Yap