Başak Burcu Kadınının Özellikleri

Ana sayfa » astroloji » Başak Burcu Kadınının Özellikleri

mükemmeliyetçi, titiz, dakik, tertipli, pratik, zeki… işte Başak burcu kadınını özetleyen, tanımlayan kelimeler… başak burcu kadınları çok titiz ve düzenlidirler. hayatlarının her alanında belli bir düzen ve disiplin vardır. evlerinin her zaman derli toplu, temiz olması gerekir. aynı şekilde kişisel bakımlarına da çok özen gösterirler. onlar bakkala bile makyajsız gitmezler.

güzel giyinmeyi severler. modayı takip ederler. kaliteli, sade ve şık giyim onların tarzıdır. aynı şekilde makyajları da her zaman sadedir. gereksiz gösterişten hoşlanmazlar.

sosyal hayatı severler. yalnızlıktan korkarlar ve hiç hoşlanmazlar. çevresinde bir çok arkadaşı vardır. kendi hayatı dışında başkalarının da hayatını düzene sokmaktan, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar. fazlasıyla pratik oldukları için aynı anda bir çok işi yapabilirler.

onlar mükemmeliyetçidir. her şeyin kusursuz olmasını isterler. yaptıkları temizliğin, makyajın, giyim kuşamının ve hatta karşısındaki kişinin… hiç kimse mükemmel değildir evet, ama başak burcu kadını bu gerçeği kabullenmez.

basak burcu kadinibaşak kadını utangaç ve çekingendir. zor beğenir ve zor aşık olur. gerçekten aşık olduğunda erkeğini mutlu etmek için uğraşır. fakat başak kadınının karşısındaki erkeğin sabırlı biri olması gerekir. çünkü başak kadını sürekli eleştirir, her şeyde kusursuzluk arar. hiç çekinmeden davranışlarınızı, söylediğiniz sözleri, giydiğiniz bir gömleği çekinmeden eleştirir. ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi olması nedeniyle başak kadınları biraz zor kadınlardır. ancak gerçekten aşık olduklarında çok ama çok sadık olurlar

kıskanç oldukları pek söylenemez. ancak kendisine bir rakip çıktığında o da çileden çıkabilir. başak kadını karşısındaki erkeğe güvenmek ister. kolay kolay da kandırılamaz. kendisine yalan söylendiğini hissettiğinde kalbi çok kırılır ve bir daha çok zor güvenir. çok çabuk küsüp darılabilirler. çünkü hassastırlar.

“Başak Burcu Kadınının Özellikleri” ile ilgili 16 yorum yapılmış.

 • Misafir Demiş ki:

  Ya bn basak burcuyum ve benle ilgili seyler var hep bni anlatiyo sadece bir tanesi yanlis sanirim bn baya bii kıskancım

 • mehrez Demiş ki:

  ayyyyyyyyyy inanmıyorum beni anlatıyor
  gerçekten çoook doğru söylüyor

 • Melisa Demiş ki:

  Tam Beni Anlatmış

 • Anonim Demiş ki:

  Kesinlikle doğru ayni benim karekterim tam bir basak kadiniyim

 • fatma Demiş ki:

  Hemde nasıl

 • fatma Demiş ki:

  bn başak burcuyum ama bnm hiç alakası olmayan şeyler yazılmış :(

 • serap Demiş ki:

  ben basagim ve tam beni anlatmis sanki..

 • evet mesela ben sinirliyim Demiş ki:

  Hepsi de bana uydu bu yorumların bende başak ile yazılan herşey uyuyor ya sizin

 • emre ayazoğlu Demiş ki:

  Benim sevgilim başak ben ikizlerburcuyum onun cin başak burcunun huylarini suylarini bilmek zorundayim neyi yapabilirim onu cok seviyorum bana yardm edin…

  • hsjjd Demiş ki:

   Onu mutlu etmek istiyorsan mektup 1 numaradir yakin arkadaslariyla plan kur vw ne sevdigni ogren suprizler bir basak kadini icin cok mutluluk vericidir onu sevdigni her sekilde kanitlayabilmelisin onu arkadaslarin icin asla bos gecme onemseneyi severiz bizi oneseyenler kabimizi almis cokmu

  • Anonim Demiş ki:

   Kesinlikle sadık olun başka kadınlara bakmayın kadınlık gururu vardır gerçeeeeeekten çoooook seviyoruzdur bizi anlatırken piyango gibiyizdir. Bende bir ikizler erkeğine aşık oldum zamanında hala aklımda bana sorarsan .Siz aşkı deneyerek biz bekleyerek buluyoruz.Mükembelliyetciyiz yani…bana sorarsan akıllı mı olsun yada zeki mi aşık mı ikiside derim. Araştırmacıyımdır belkide seninle geçinmek için çoktan bir yol bulmuşumdur. Ömürlük sevebilen değil sonsuz sevebilen kadın.Ahlaklı planlı ayrıntıya girer. Adeta radar gibi gözlem yapar.Sizdeki değişkenliğin farkına varır.Fena bir şey olduğunuzun farkında valla şeytan tüğü var sizde de cin diyonuz bize ama. Böyle intikam alır. Komiktir sizde güldüren kadın seversiniz.Oturaklı bir kadın otur otur sıkılıyoz valla sizde gezmeyi seversiniz .Bence bu konuda anlaşırsınız sizi çok seviyordur çünkü.Huysuzuz kabul. Mükembelliyetçilik en büyük sorunumuz ama bir insan ne kadar mükembel ola bilir ki…İkimizde objektif insanlarız. Merkür gezegenindeniz bir konuya farklı iki yönden baka biliriz dikkat zıtlaşırız. İkiside olabilir deyip sıyrılalım.Çocukları çok seviyomuşsunuz. Cinsellikte pek iyi değiliz ama bir kadınız unutma . Çoook seviyosam bence çılgına dönerim.Bana mesela böyle çoook aşık baktın çok tatlı derim ama sırtımı dönersem şaşırma çünkü utangaç ve çekingen bir insanım. Asla korkak değilim. Özgüvenli oluşun haşuma gider ama cesaretinden tırsarım o yüzden seni dizginlerim. Sigaradan hoşlanmam.Çünkü güzel kokuya bayılırım. Ben zor bir kadınım sende hemen teslim olanlardan hoşlanmazsın.Düşün zayıf noktam parfüm kokusu beni sana yakılaştırır.Böylece zıt kutuplar(hava-toprak)birbirini çeker.Olduğuuuum gibi olduğumu unutma!Ama sen oyunları seversin. Bende oyuncuyum biraz. İstikrarlıyım.Bide ben sivri dilliyim çook üzülme .Hatalarımı kabul ederim.Ne kadar seviyorsam o kadar eleştiriyorumdur. Seninle uğraşıyorum işte seni umursuyorum.Gizemliliği sevmiyorum ama beni etkiliyor.Değişikliği sevmiyorum altında bir şey arıyorum. Kuruntuluyum. Güvenilecek bir insanım ama güvenmem sorun bu.Toraktan aldığım yaratıcılık özelliğine sahibim .Onu bilmem ama bende müzik kulağı var .Şu an sana yardım ediyorum.Yardım etmek beni çok mutlu eder.Sen saygılı bir insansım farkındayım.Baskıdan hoşlanmam hürriyet kadınıyım .Sen sahiplenmeyi seversin ben sahiplenilmeyi sevmiyorum.Kaçarım.

 • evet Demiş ki:

  evet

 • elif Demiş ki:

  Başak kızı sinirlimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.