Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Ana sayfa » astroloji » Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak burcu erkeği biraz çekingen, alıngan, düzenli, zeki, detaycı  insanlardır.

düzenli bir hayatı seven başak burcu erkeği evine gösterdiği özen kadar giyimine de özen gösterir. beraber olduğu insanın da aynı şekilde düzenli olmasını, temiz ve bakımlı olmasını ister.

zeki insanlardır ve aynı şekilde zeki ve mantıklı kadınlardan hoşlanır. kıskanç olduğu söylenemez. onun için mantık her zaman duyguların önünde olmalıdır. çok aşık olsa da yine de duygularının mantığının önüne geçmesine izin vermez. yani eğer fazlasıyla romantik bir kadınsanız başak erkeği sizi biraz zorlayabilir. çünkü o duygularını da pek belli edemez.

seçicidirler. aşk trafiği yoğun erkeklerden değildir. ince eleyip sık dokurlar. karşısındaki kadını iyice analiz ederler. ne istediklerini bilirler ve karşısındaki kadının kendine güvenen, sağlam duruşlu, bakımlı ve zeki bir kadın olmasını ister.

alıngandırlar. kolay kolay her şeyden alınabilir hatta öküzün altında buzağı ararlar. size önemsiz gibi görünen bir konuyla ilgili saatlerce düşünebilir kafa yorabilirler.

basak erkegibaşak erkeği kıskanç olmadığı gibi kıskanılmaktan da hoşlanmaz. eleştiriye açık değillerdir hatta eleştiriye hiç gelemezler. ancak buna karşılık karşısındaki kişiyi sürekli eleştirmekten de geri durmaz.

her alanda tedbirli davranmayı tercih ederler. konuşacağı lafı bile iki kere düşünmeden söylemez. mükemmeliyetçi, detaycı ve seçici olan başak burcu erkeği bu özelliğinden dolayı genelde geç evlenir. çünkü “armudun sapı üzümün çöpü” diyene kadar zaman bir anda geçiverir. başak burcu erkeğine en uygun kadın boğa burcu kadınıdır.

“Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri” ile ilgili 9 yorum yapılmış.

 • Anonim Demiş ki:

  YA BEN BAŞAK BURCU ERKEĞINI SEVIYORUM İKI AYDIR PESINDEN KOSUYORUM BENI SEVMEDIGINI ISTEMEDIGINI SOYLUYO COK AGIR LAFLAR KULLANIYOR VAZGECEMIYORUMDA NE YAPMALIYIM LUTFEN YARDIM EDIN ?

 • KESINLIKLE EVET Demiş ki:

  Keainlimleevet Guvenebilirsjn Seni aldatmaz seviyorsa Boyle bir yapilari vardir .

 • medine Demiş ki:

  Ben oglak burcu kadinym sevgilim basak erkegi ikimiz arada syrada konusyorus bi gunde 1kez konustygmuzda anlasyorus benicok sevdigini soyluyor ona guvene bilirmiyim

  • Mahmut Demiş ki:

   Güven.

  • başak burcu Demiş ki:

   tabiki güvenebilirsin sırf karsısındaki insanı sıkmamak için onu rahatsız etmeyebilir ama içindeki duygular sizin sevginizden daha çoktur emin olun ve başak erkeğine güven verdiğiniz zaman sizden baskasını görmez…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.