Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Ana sayfa » astroloji » Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu kadını deyince akla ilk gelenlerden biri hassasiyettir. balık burcu kadınları hassas ruhlu olurlar. hassas oldukları kadar hislidirler de. bir çok farklı, zıt özellikleri bünyesinde barındırmayı başaran bir burçtur balık burcu.

bu cümleden balık burcu kadınlarının dengesiz oldukları gibi bir anlam çıkarılmasın. örneğin son derece hassas, duygusal ve içine kapanık bir yapısı var iken, diğer yandan da kendine aşırı güvenen, güçlü, tuttuğunu koparan hareketli tiplerdir. içine kapanıkken dış dünyayla bağlantısını bir an olsun koparmaz. gittiği her yerde fark edilmek ister. bunun için de dış görünümüne her zaman özen gösterir.

balık burcu kadını aşk hayatında erkeğini mutlu etmesini bilir. aynı şekilde mutlu edilmek de ister. bir erkek balık burcu kadınına kolayca bağlanır ve çok zor vazgeçer. tutkulu bir aşıktır, aynı zamanda çok fazla kıskançtır.

balik burcu kadinibalık burcu kadını genel olarak kıskançtır. yani sadece sevdiği erkeği değil kardeşini, annesini, bir arkadaşını da kolaylıkla kıskanır. o, her zaman en iyisine sahip olmak ister. aksi takdirde kendini mutsuz ve yetersiz hisseder.

sevdiği erkeği mutlu etmeyi bilir demiştik. evet, sevdiğine sıkı sıkıya bağlanır, sevgisi ve ilgisiyle bulutların üzerine çıkarır. karşılığında dürüstlük ister. altıncı hissi çok kuvvetli olan balık kadını kendisinden bir şeyler gizlendiğinde, yalan söylendiğinde bunu hemen anlar. anladığında çok kırılır ve erkeğine sırtını dönüverir. kalpleri kolayca kırılır. ama genelde kalp kırıklığını, hassasiyetini dışarıya belli etmekten kaçınır. zayıf görünmekten hoşlanmaz.

“Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?” ile ilgili 9 yorum yapılmış.

 • balık kadını Demiş ki:

  Balık burcu olarak hislerimiz kuvvetlidir ama bazen doğruluğundan emin olamayıp bir şüphe dengesizliği içinde kaybolduğumuz da olmuyor değil

 • nurullah Demiş ki:

  hassas olsamda konuştuğumda etkiliyom la çok iyi

 • NİL film delisiii Demiş ki:

  bende balık burcuyum ama o kadarda hassas değilimdir ben şahsen 6. hisime çok günerim

 • Anonim Demiş ki:

  eh bende

 • Anonim Demiş ki:

  Burcumun hassas olması canımı sıksada seviyorum

 • emine Demiş ki:

  aynen beni anlatıyorsunuz

 • Can Demiş ki:

  Cok dogru Bende balik burcuyum cok severim burcumu :)

 • sonsuzadek Demiş ki:

  BEN BALIGIN GÖZÜNE LIMONU SIKARIM.KILCIKLARIYLA YUTARIM.

 • şenay Demiş ki:

  evet zayıf görünmekten hoşlanmam kimseyle sırdaş değilimdir bir sır perdesi gibiyimdir oldukça gizemli bir kızım istediğimi almak isterim dediğim dediktirim bana karışılmasından hoşlanmam her zaman en en iyisi en başarılısı ama bazen bazen işte hayellere dalarım hayallerimi gerçekleştirmek benim için kolay değil hayatım boyunca bir kalp ve damar cerrahı olmak istedim ve olucağım da işte be buyum ben böyleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.