Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Ana sayfa » astroloji » Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

balık burcu erkekleri tıpkı balık kadınları gibi, hatta en az onlar kadar hassas ve kırılgan olurlar. genel olarak anlaşılmaz erkekler olarak nitelenen balık erkeklerini anlamak aslında o kadar zor değildir. yeter ki onu dinlemesini bilin.

hassas yapısı dışında son derece cömert bir erkektir. hatta bu cömertliği çoğu zaman abartır, savurganlık derecesindedir. insanlara yardım etmeyi çok sever, bu iyiliğini de anlatmaktan çekinmez. kulağa çok  itici gelse de bunda kötü bir niyeti yoktur. yaptığı iyilikleri insanlara anlatır ki herkesi iyilik yapmaya teşvik edebilsin.

ukala insanlardan hiç hoşlanmaz. kendisini de beğenmez, alçakgönüllüdür, mütevazidir. bunu da abartır ve işi kendine güvensizliğe kadar vardırır.

balik burcu kadinibalık burcu erkekleri hayalperesttir. zaman zaman kendileriyle başbaşa kalmaya, içlerine kapanmaya büyük bir ihtiyaç duyarlar. evcimen bir yapıya sahiptirler. evinde hayalleriyle baş başa kalmaktan büyük zevk alırlar. hayallerini başkalarına anlatır anlatmasına ama ciddiye alınmamaktan korkar. bu yüzden özellikle sevdiği kadından hayallerini ciddiye almasını ve gerçekleştirmesi için kendisine destek vermesini ister.

balık burcu erkeği çok iyi bir dinleyicidir. insanları dinlemeyi sever, can-ı gönülden bıkmadan dinler. aynı zamanda mükemmel bir sıırdaştır.  gereğinden fazla dürüsttür.

kadınlar tarafından anlaşılmaz ya da fazla hassas olduğu gerekçesiyle eleştiriye maruz kalan balık erkeği gerçekte kadınlar için ideal bir erkek tipidir. sevdiği kadını mutlu etmeyi bilir, paylaşmayı sever. sizden tek beklediği sonsuz bir sevgi, ilgi ve şefkattir. bunları sizden alabildiğinde karşılığını fazlasıyla verecek, sizi dünyanın en mutlu kadını yapmak için uğraşacaktır. oldukça fedakardır ancak biraz ihmalkardır.

balık erkeğinin bir özelliği vardır ki; o, ilk görüşte aşka inanır. hatta hep ilk görüşte aşık olmayı ve ilk görüşte aşık olduğu o kadınla sonsuza kadar mutlu yaşamayı hayal eder.

balık erkeği duygularını pek belli etmez, edemez. sevdiği kadını deli gibi kıskansa bile bunu belli etmekten kaçınır.

arkadaş ortamını sever. kız olsun erkek olsun çevresinde pek çok arkadaşı vardır. kısıtlanmaya hiç gelemez. kıskanılmaktan hoşlanmaz. dııdırcı, kıskanç, sürekli laf sokan kadınlardan arkasına bakmadan kaçar. istemediği bir şeyi de kimse ona zorla yaptıramaz.

evcimen bir yapıya sahip olan balık erkeği misafir ağırlamayı da sever. iyi bir ev sahibidir.

“Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?” ile ilgili 19 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.