Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Ana sayfa » astroloji » Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi

Aslan-Koç: bu iki burç, zodyakın uyumlu burçlarındandır. Koç’un sonsuz coşkusu Aslan’ı daha da yaratıcı yapar. Evlilik hayatında çok büyük problemler yaşamazlar. Özellikle de yatak odasında iyi geçinirler. Sevdikleri ve nefret ettikleri şeyler de genelde aynıdır. Hayatı paylaşmayı ve birlikte yaptıkları şeylerden zevk almayı bilirler. Aralarındaki tek problem rekabet duygusudur. Bu da evlilikleri için bir tehdit unsurudur. Eğer kafa kafaya verip bu sorunu aşamazlarsa ilişkilerindeki problemler artabilir.

Aslan-Boğa: birbirleriyle pek uyumlu oldukları söylenemez. İkisi de sürekli çatışma halindedir. Aslan’ın hükümdar ruhu Boğa’yı sinirlendirebilir. İkisi de inatçı insanlardır. İkisi de ödün vermek istemez. Tutumlu olan Boğa, Aslan’ın savurganlığına da katlanamaz. Boğa dikkatli ve planlı Aslan ise samimi ve savurgandır. Bu da büyük sorunlara yol açabilir. Aslan Boğaya göre daha coşkulu ve hayat doludur. Mutlu bir evlilik için her iki tarafın da mümkün olduğu kadar toleranslı davranması gerekir.

Aslan-İkizler: bu ikilinin mutlu bir birliktelik geçirmemesi için bir neden yoktur. Zevkleri genellikle birbirine uyar. İkisi de sosyal hayatlarına aşırı derecede düşkündür. Partiler, tiyatro, konserler ve arkadaşlar onlar için vazgeçilmez unsurlardır. Hayat dolu ve sadık olan ikizler Aslanın da yaşam sevincini canlı tutar. Cinsel açıdan aslan daha yaratıcıdır. İkizler de bundan büyük mutluluk duyar. Ayrıca Aslan, İkizlerden daha samimidir. İkisi de birbirini çok sever ve evlilikleri boyunca mutlu olmak için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Aslan-Yengeç: ikisi de çok romantiktir, fakat farklı açılardan. Aslan bir ilişkinin heyecanlı ve eğlenceli olmasını ister. Yengeç ise daha yoğun ve anlamlı bir ilişki peşindedir. Yengeç etrafında olup biteni çok fazla ciddiye alır. Bu yüzden gergin bir yapıya sahiptir. Aslan daha rahat bir insan olduğu için bu konuda Yengeç’e yardımcı olmaya çalışır. Yengeç güvende olmayı ister. Sakin ve evine düşkün bir insandır. Aslan ise daha hareketli ve gezip tozmayı seven bir yapıya sahiptir. Yengeç’in sadık olması Aslan’ı çok mutlu eder. Evlilikleri neşeli, duygusal ve samimi temeller üzerine kuruludur. Kolay kolay yıpranacak bir birliktelik değildir.

Aslan-Aslan: bir kral ve kraliçe gibidirler. Romantik, renkli, hayat doludurlar. İlişkilerine kimin hükmedeceği arlarındaki tek problemdir. Lider ruhlu oldukları i.in beraberliklerinde problem çıkabilir. Fakat bir araya gelip mantıklı şekilde konuştuklarında aşamayacakları sorun kalmaz. Hatta bu rekabet ortamı aşırıya kaçmadıkça ilişkiye heyecan bile katabilir. Bunun dışında harika iki aşıktırlar.

Aslan-Başak: Aslan, Başak’ın entelektüel ruhuna bayılır. Başak ise Aslan’ın aşırı duygusal tavırlarına pek anlam veremez. Başak seks konusunda biraz ciddi ve soğuk olduğu için Aslan istediğini pek elde edemez. Başak pratik ve tedbirli, Aslan ise savurgan ve müsriftir. Aralarında tartışmaya yol açan tek konu budur. Aslan’ın hayata bakış açısı Başak’a oranla daha rahat ve geniştir. Bu da tutucu Başak’ı biraz rahatsız edebilir. Çünkü Yengeç sürekli ilgi ister.

Aslan-Terazi: terazi, estetik ve artistik uğraşlarla meşgul olmayı sever. Aslanın da yaratıcılığı Terazinin bu yönüyle uyum sağlar. Aslan, aşkın fiziksel yönüyle daha çok ilgilense de bu Terazi için bir sorun oluşturmaz. Terazi’nin kararsız yapısı Aslan’ın ilişkide üstün taraf olmasına neden olabilir. İkisi de savurgandır. Bu yüzden bütçelerini bir türlü dengeleyemezler. Seks konusunda üstün olan taraf Aslandır. Bu da Terazi için uygundur. Birbirlerinin dikkatini çekmek için çalışırlar. Bu da evlilik hayatına heyecan katar.

Aslan-Akrep: Aslan, Akrep’in kıskançlık ve sahiplenme duygusu ile çok fazla uğraşmaktan sıkılır. İçine kapanık olan Akrep neşeli ve yerinde duramayan Aslan’ı kıskanabilir. Aslan gündemde olmayı seven, etrafında sürekli hareket isteyen bir yapıya sahiptir. Akrep ise bunlara pek anlam veremez. Bu durum da ilişkide bazı problemlere yol açabilir. Mutlu birliktelik için birbirlerinin farklı yönlerini kabullenmeleri gerekir.

Aslan-Yay: Aslan, Yay’ın iyimser yönünü çok sever. Yay da Aslan’ın hayata bakış açısını beğenir. Özgürlüğü, macerayı ve yeni insanlarla tanışmayı çok severler ve bunu birlikte yapmaktan çok hoşlanırlar. İkisi de tutkuludur. Yay’ın bir ilişkiye sadık kalmasını sağlayacak biri varsa o da Aslan’dır. Birbirlerine destek olmaktan hiç kaçınmazlar. Bu da uyumlu bir evlilik demektir. Arada sırada yaşadıkları ufak problemleri de büyütmemek gerekir.

Aslan-Oğlak: Aslan romantik ve geniş bir insandır. Oğlak’ın sürekli tedbirli davranması Aslan’ın canını sıkabilir. Oğlak ekonomik konularda Aslan’dan çok daha bilinçlidir. Ayrıca bir çok şeyi geleneklerine uygun olarak yapmayı tercih eder. Bu burç tarafından övülmek için Aslan’ın çok çaba sarf etmesi gerekir. Fakat bunu yaparken bencil davranmamalıdır. Uyumlu bir birliktelik için daha çok ödün vermesi gereken taraf Aslan’dır

Aslan-Kova: başlangıçta fiziksel olarak birbirlerine vurulurlar. Fakat Kova2nın insanları analiz etme ve eleştirme eğilimi Aslan’ın güven duygusunu sarsabilir ve güvenini kırar. Aslan, Kova’nın soğuk kişiliğini üstüne alınır ve problemler burada başlar. İkisi de yeni insanlarla tanışmayı ve gezmeyi severler. Fakat aslan’ın sürekli popüler olma tutkusu Kova’yı huzursuz ve sinirli yapabilir. Eğer Aslan bu konuda toleranslı davranırsa uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Aslan-Balık: aslan neşeli ve hükmedicidir. Balık ise içine kapanık ve mistik bir kişiliğe sahiptir. Aslanın sürekli hareketli olması hayalperest balıkla uyum sağlamaz. Aslan’ın gözü dışarıdadır, bunun aksine Balık’ın güvene ihtiyacı vardır. Aslan, Balık’ın aşırı derecede duygusal olmasına tolerans gösterebilir. Birbirlerine zıt bir çok yönleri olmasına rağmen eğer birlikteliği kafalarına koymuşlarsa mutlu bir evlilik yaşayabilirler. Çünkü ikisi de almaktan çok vermeyi severler.

“Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişki ve Evlilik Analizi” ile ilgili 15 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.