Akrep Burcu Kadınlarının Özellikleri

Ana sayfa » astroloji » Akrep Burcu Kadınlarının Özellikleri

son derece çekici ve cazibeli olan akrep burcu kadınlarının kendilerine özgü bir havası vardır. son derece gururludur ama bir o kadar da kibirlidir. hayatta kontrolü her zaman elinde bulundurmak ister. gizemlidirler ve özeli hayatın gizliliğine çok önem verirler.

fazlasıyla kıskançtır. sevdiği erkeği o kadar çok kıskanır ki, sokakta yanlışlıkla bir kadına baksa, akrep kadını o an kıskançlık krizlerine girebilir. ancak bu kıskançlık sadece sevdiği erkek için geçerli değildir. akrep kadını her şeyi kıskanabilir. en yakın kız arkadaşının bir başkasıyla yakınlık kurmasını bile kıskanabilir.

şüphecidir, her şeye her konuya temkinli yaklaşır. tuttuğunu koparır ve kararlı oluşları onları hedeflerine kolaylıkla götürür. parayı ve para harcamayı sever. her kadın gibi onlar da duygusaldır ancak bunu dışarıya pek belli etmemeye çalışırlar.

akrep burcuakrep burcu kadını beraber olacağı erkeğin sağlam duruşlu, karizmatik, yakışıklı olmasını ister. ayrıca erkeğinin kendisine her zaman dürüst olmasını, sonsuz bir sadakatle bağlı kalmasını ister. o da sevdiğine sonuna kadar sadık kalır. bir de parasız erkeklere tahammülleri yoktur. erkeğinin zengin olmasını ister.

akrep kadını için aşk çok önemlidir. ona göre tutkusuz bir aşk, kesinlikle aşk değildir. tutkuyla sever, bağlanır. sevdikleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmaz.

kindardırlar. kendisine yapılan bir kötülüğü asla unutmaz ve intikamını almak için fırsat kollar. ama yapılan iyilikleri de unutmaz. sorumluluklarının bilincindedir. evlilik hayatında da sorumluluk almaktan çekinmez. akrep kadınları çocuk sahibi olmak için pek de aceleci değildir. ancak iyi bir anne olurlar.

“Akrep Burcu Kadınlarının Özellikleri” ile ilgili 22 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.