Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Ana sayfa » astroloji » Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

hırs, ihtiras, tutku… işte akrep erkeğini tanımlayan kelimeler! o, fazlasıyla hırslı bir erkektir. tuttuğunu koparmadan bırakmaz. iş hayatında da, aşk hayatında da her zaman böyledir. ihtiraslı ve tutkuludur. sadece aşkta değil… tutku ve ihtiras ona göre hayatın ta kendisidir. başarısızlık, yenilgi gibi kelimeler ona göre değildir. asla tahammül edemez. başarılı olma tutkusu hayatta ona çok şey kazandırır.

oldukça enerjik ve hareketlidirler. yaşamayı severler. sosyal bir tip oldukları kadar çevresinde aranan bir insandır. lüks yaşamı sever. hırsıyla istediği hemen hemen her şeyi elde eder, buna lüks bir yaşam da dahil. akrep erkeğinin hayatında hiçbir eksik olmamalı, her şey dört dörtlük olmalıdır. para harcarken düşünmemelidir, sadece harcamalıdır.

ancaaak!! eğer sıkıntıya gelemiyorsanız bir kadın olarak, akrep erkeğinden uzak durmalısınız. aşırı derecede kıskançtır, maçodur. sizi her şeyden kıskanabilme potansiyeline sahiptir ve bu huyuyla hayatı size zindan edebilir. kısıtlanmaya gelemiyosanız akrep erkeğinden uzak durun elbette ama heyecanlı, tutkulu ve sıradışı bir ilişki istiyorsanız akrep erkeği size göre. hareketli bir yaşamı seven akrep erkeği sevdiğiyle değişik şeyler yapmaktan hoşlanır. ilişkisinde heyecanı kaybetmeyi istemez.

akrep erkeğinin sezgileri oldukça güçlüdür. bu yüzden ona yalan söylemeden önce durup iki kere düşünün. çünkü siz yalan söylerken bunu hemen hissedecek ve sizden uzaklaşacaktır. bu riski göze almak istemezsiniz zira akrep erkeği aynı zamanda çok fazla kindardır. akrep burcukendisine yapılan bir kötülüğü asla unutmaz ve intikamını mutlaka alır. ne de olsa intikam soğuk yenen bir yemektir. fakat kendisine yapılan bir iyiliği de unutmaz o. yapılan kötülük kadar iyiliği de karşılıksız bırakmaz.

akrep erkeğinin kadınlara ve sekse düşkün olduğu bilinir. hayatına giren kadınların sayısı genelde çok fazladır. hareketli bir aşk hayatı vardır ancak aslında doğru kadını “deneme yanılma” yoluyla arıyordur adeta. gerçekten sevdiğinde ve sevildiğini bildiğinde asla aldatmaz, kadınına sadık kalır. ancak uyarmakta fayda var ki akrep erkeğini elde tutmak biraz yetenek ister.

yeri gelince romantik olmayı da bilir. ancak sevgisini kelimelere pek dökmez. konuşmadan çok şey anlatır. yeter ki gözlerine bakın!

“Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri” ile ilgili 13 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.