Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/pekbilgi/public_html/wp-includes/post-template.php on line 757

Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/pekbilgi/public_html/wp-includes/post-template.php on line 546
class="" itemscope itemtype="http://schema.org/WebPage">

Rüyada Ünlü Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde hatta sokakta hemen her gün bir ünlü görmek mümkün. Ve bunların bilinç altımıza yerleşerek rüyamıza girmesi de mümkün. ancak bilinçaltı durumu söz konusu olmadığı halde rüyada ünlü görmenin bir çok anlamı var. her ne kadar erkek ünlü görmek iyiye, kadın ünlü görmek kötüye yorulsa da genel olarak ünlü birini rüyada görmek hayırlıdır.

özellikle rüyada bir oyuncu görmek mutluluğa delalet eder. rüyayı gören kişinin ya da bir eşinin dostunun önemli miktarda bir kazanç elde edeceğine işarettir. eğer rüyasında ünlü bir oyuncu gören kişinin sevdiği biri varsa onunla çok mutlu olacaktır.

eğer rüyada görülen ünlü kişi artık hayatta değilse, günlük yaşantıda bir takım zorluklarla karşılaşılacağına işarettir.

kimi tabircilere göre de rüyada ünlü birini görmek büyük bir kısmettir ve ele geçecek olan yüklü miktarda paranın habercisidir.

kimi tabircilere göre  rüyada ünlü bir kadın oyuncu görmek kişinin maddi ya da manevi kayba uğrayacağına kimi tabircilere göre de ruyada abdest gormekkişinin hayatında riyakar insanların varlığına delalettir.

genel olarak bakıldığında rüyada görülen ünlünün oyuncu olması, kadın ya da erkek oyuncu olması önemlidir. eğer erkek oyuncuysa hayırlı, kadın oyuncuysa sıkıntıdır. rüyada görülen kadın ünlünün üzerindeki elbise eğer gri, kahverengi tonlarındaysa kişinin üzüleceğine delalettir. eğer elbisesinin rengi yeşil, mavi ve mor ise müjdeli bir haberdir. elbisenin rengi kırmızı, sarı ya da beyaz ise bir olayın hemen ortaya çıkacağına işarettir.

Google AraRüyada Ünlü Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorumlar

  1. Belieber 27 Haziran 2016 Cevapla
  2. gizem 23 Haziran 2016 Cevapla
  3. Hamza karamanlı 15 Haziran 2016 Cevapla
  4. Bdıxox 10 Nisan 2016 Cevapla
    • ayşe 30 Mayıs 2016 Cevapla

Yorum Yap