Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yazar :
Kategori : astroloji

balık burcu erkekleri tıpkı balık kadınları gibi, hatta en az onlar kadar hassas ve kırılgan olurlar. genel olarak anlaşılmaz erkekler olarak nitelenen balık erkeklerini anlamak aslında o kadar zor değildir. yeter ki onu dinlemesini bilin.

hassas yapısı dışında son derece cömert bir erkektir. hatta bu cömertliği çoğu zaman abartır, savurganlık derecesindedir. insanlara yardım etmeyi çok sever, bu iyiliğini de anlatmaktan çekinmez. kulağa çok  itici gelse de bunda kötü bir niyeti yoktur. yaptığı iyilikleri insanlara anlatır ki herkesi iyilik yapmaya teşvik edebilsin.

ukala insanlardan hiç hoşlanmaz. kendisini de beğenmez, alçakgönüllüdür, mütevazidir. bunu da abartır ve işi kendine güvensizliğe kadar vardırır.

balik burcu kadinibalık burcu erkekleri hayalperesttir. zaman zaman kendileriyle başbaşa kalmaya, içlerine kapanmaya büyük bir ihtiyaç duyarlar. evcimen bir yapıya sahiptirler. evinde hayalleriyle baş başa kalmaktan büyük zevk alırlar. hayallerini başkalarına anlatır anlatmasına ama ciddiye alınmamaktan korkar. bu yüzden özellikle sevdiği kadından hayallerini ciddiye almasını ve gerçekleştirmesi için kendisine destek vermesini ister.

balık burcu erkeği çok iyi bir dinleyicidir. insanları dinlemeyi sever, can-ı gönülden bıkmadan dinler. aynı zamanda mükemmel bir sıırdaştır.  gereğinden fazla dürüsttür.

kadınlar tarafından anlaşılmaz ya da fazla hassas olduğu gerekçesiyle eleştiriye maruz kalan balık erkeği gerçekte kadınlar için ideal bir erkek tipidir. sevdiği kadını mutlu etmeyi bilir, paylaşmayı sever. sizden tek beklediği sonsuz bir sevgi, ilgi ve şefkattir. bunları sizden alabildiğinde karşılığını fazlasıyla verecek, sizi dünyanın en mutlu kadını yapmak için uğraşacaktır. oldukça fedakardır ancak biraz ihmalkardır.

balık erkeğinin bir özelliği vardır ki; o, ilk görüşte aşka inanır. hatta hep ilk görüşte aşık olmayı ve ilk görüşte aşık olduğu o kadınla sonsuza kadar mutlu yaşamayı hayal eder.

balık erkeği duygularını pek belli etmez, edemez. sevdiği kadını deli gibi kıskansa bile bunu belli etmekten kaçınır.

arkadaş ortamını sever. kız olsun erkek olsun çevresinde pek çok arkadaşı vardır. kısıtlanmaya hiç gelemez. kıskanılmaktan hoşlanmaz. dııdırcı, kıskanç, sürekli laf sokan kadınlardan arkasına bakmadan kaçar. istemediği bir şeyi de kimse ona zorla yaptıramaz.

evcimen bir yapıya sahip olan balık erkeği misafir ağırlamayı da sever. iyi bir ev sahibidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir;

 1. Misafir Cevapla

  tek kelime hastalar.

 2. ES Cevapla

  Wllaha cok kiskanctir balik erkegimde oylee bende balik burcum bende oyleyim sewen insan kiskanir bnce herseye ragmen. Balik erkek gercekten sewiwyorsa eger sewgisini gosteririrr. Bu yorumlarin bazilari sacma…

 3. ali Cevapla

  Elif cim senin kendi iticiligin olmasın sakin. bayan. çok zeki elif hanım

 4. nesrin Cevapla

  JUSTİN BİEBER`DA BALIK BURCU <3 I LOVE YOU BİEBEEER

 5. banu Cevapla

  balık erkeği için nasıl bir kadın olmak lazım

 6. yağmur Cevapla

  neden belli etmez duygularını bu burc ya.cok mu zor.gurur yapıyor ıste

 7. Misafir Cevapla

  cok kıskanclar

 8. yasndr Cevapla

  bnce fazlsyla doru tek bir özellk dısnda gerckten uyuyor..

 9. nick bulamadım Cevapla

  çok karıştırıcı sözler ln :D

 10. ayla Cevapla

  o zaman kizlari etkiliyosuun seni balik seniiiiiiii

 11. Murat Cevapla

  Elif burcun ne acaba merak ettim. Balık burcu bir erkek tarafından reddedildin galiba :)

 12. elif Cevapla

  bu burc kadar salak bısey daha görmedım duymadım bilmiyorum :D
  çok itici gelıyor bana

  • ayla Cevapla

   kendim balik olmasamda baliklara bakmayi seviyorum ama cokqaripler maylaseeeff

 13. burakk Cevapla

  aynı bennnn

Bir Cevap Yazın